Forum o Grach

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-10-21 01:54:40

Therin

Nowy Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 1
Punktów :   

Lockerz.com

Witam, chcę Wam przedstawić pewien portal na który z resztą skierował mnie kolega, a mianowicie www.lockerz.com

Co to Lockerz?

Lockerz jest portalem społecznościowym mającym na zadanie zrzeszenie ludzi w jednym portalu gdzie będą mogli porozmawiać, zagrać w gry, posłuchać muzyki, oglądać filmiki a nawet wygrać nagrody!


Jaką mam pewność że to nie oszustwo?

Masz gwarancję że otrzymasz swoją nagrodę! Bo Lockerz jest prawdziwą firmą. Oraz jest finansowana przez Liberty Media, która jest jedną z największych firm medialnych w USA. A szefem Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.


Jakie nagrody mogę wygrać?

Nagród jest bardzo dużo! Począwszy od zwykłych przedmiotów takich jak: Buty, pierścionki, torebki, skutery, książki a nawet pistolety do paintballa. Także możesz wygrać gadżety elektroniczne, takie jak: Laptopy, telewizory, pendrivy, konsole do gier (PS3, XBOX), odtwarzacze muzyki (Ipody), odtwarzacze DVD, aparaty cyfrowe i gry.

Ale jak te nagrody zdobyć?

Dokładniej to te nagrody się wymienia za punkty które zdobyliśmy podczas aktywności w portalu.

Dokładniej punkty dostajesz za:

Za logowanie się codziennie 2 PTZ (Z-Lister 4 PTZ)
Za odpowiadanie na pytania (dailes) 2 -10 PTZ (Z-Lister 4 - 20 PTZ)
Za zapraszanie znajomych 2 PTZ (Z-Lister 4 PTZ)
Za zagranie w grę na poczatku do 60 PTZ  (taki arkanoid)

Punkty są ważne jeden rok.

Zapraszam do rejestracji, kto chętny, proszę o zgłoszenia na GG 8087815 lub na pw

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovÊ Jímky Holýťov Ubytovåní TranekÌr