Forum o Grach

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-02-25 22:34:49

Mitinger

Nowy Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1
Punktów :   

Zaproszenie

Pewnie już ktoś słyszał a może nie o serwisie www.lockerz.com. Ten serwis oferuje zbieranie punktów (tzw. PTŻ), za punkty możemy kupić PSP, Playstation 3, xbox 360 i wiele wiele innych różności. Serwis ten to nie jest żaden FAKE czy coś w tym stylu, on naprawdę przysyła rzeczy, wysłali mi PSP + iPod Touch 8Gb i jestem zadowolony. Dodatkowo można zostać Z-listerem po zaproszeniu 20 osób. Dzięki temu zyskujemy podwójne punkty.

A teraz jak można zdobyć te cenne punkty.

1. Raz dzienne zalogowanie się do serwisu - 2PTŻ/jeśli jesteś z-listerem otrzymasz 4PTŻ
2. Udzielenie odpowiedzi na pytanie. (nawet jak odpowiesz źle otrzymasz punkty)- 2PTŻ/Z-lister 4PTŻ
3. Oglądanie filmów - 2PTŻ/Z-lister 4PTŻ
4. Zapraszanie innych ludzi do serwisu - 2PTŻ/Z-lister 4PTŻ

To są aktualne metody zarabiania punktów. W przyszłości ma być ich ponad 25.
Aktulnie nagrody możemy nabyć tylko na restockach organizowanych zazwyczaj co miesiąc ale w przyszłości będzie można zamawiać codziennie.

Gdy zamówimy daną nagrodę po 1-2 tygodniu otrzymamy e-mail o tym, że przedmiot już do nas jedzie. Po kolejnych 2-4 tygodniach zamówione nagrody powinny czekać pod drzwiami naszego domu.

Aby dostać się do tego serwisu potrzeba otrzymać specjalne zaproszenie na maila. Można je dostać od zarejestrowanego już użytkownika, w tym przypadku ode mnie . Wystarczy,że w kolejnych postach podacie swój adres e-mail a ja wysyłam wam zaproszenie.

Proszę nie pisać postów typu:

Ja w to nie wierzę.
Głupie to jest.

Takie komentarze zostawcie dla siebie.Niech będą posty tylko z emailami w przeciwnym wypadku moderatora proszę o usunięcie tego zbędnego posta.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Středoafrická republika Moraira