Forum o Grach

Opis forum


#1 2010-04-28 11:10:28

 Firaa

Nowy Użytkownik

status ...
...
Call me!
Skąd: Miasto od G do W
Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Ice-Age Nadeszła Era Lodu

Ice-Age Nadeszła Era Lodu
http://img202.imageshack.us/img202/5712/welcomee.png

    Witaj strudzony wędrowcze usiądź przy kominku ogrzej się zaraz podam ci gorący napój. Wysłuchaj opowieści starca niewielu już zostało na tym świecie ludzi którzy pamiętają czasy w których świat był zielony pola pełne upraw. A lasy obwite w zwierzynę , tak naprawdę to nie wiadomo co się stało , wybuchła wielka wojna przeciwko bogom trwała latami bogowie stworzyli armię stworów które do dziś pałętają się po ziemi . Sami nie mogli brać udziału w tej walce , nie wiadomo o co poszło jedni mówią ze mieliśmy dość służenia im jako niewolnicy . Niestety prawda została zapomniana , jedno jest pewne zginęło miliony dobrych wojowników w walce z armią bogów . Ale zaczęliśmy wygrywać tą wojnę , bogowie postanowili się zemścić i zasłonili słońce czarnymi chmurami . Zapanowała ciemność ziemia zaczęła umierać i zamarzać wyginęło dużo zwierząt nie przystosowanych , a resztą zaczęły pożywiać się stwory stworzone przez bogów teraz śmiałkowie zapuszczają się w niebezpieczne tereny szukając bogactw minionych epok i sławy. Niektórzy wierzą w legendę o gorącym źródle bijącym głęboko w jednej z jaskiń pilnowanej przez armię stworów stworzonych przez bogów Czy odnalezienie magicznego źródła będzie w stanie przywrócić harmonię natury ...? Czy znajdzie się ktoś, kto posiądzie dostateczną siłę i wiedzę by je odnaleźć ...? Może to właśnie Ty jesteś tym, który wybawi ludzkość z kajdan chłodu ... Odziej się ciepło, stań do walki i wpisz się w karty tworzonej na nowo historii tych krain...

Polecam grę a tu link mojej postaci jeśli nie zechcesz  grać to przynajmniej mi pomóż  Moja postać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alloggio Germania czyszczenie kanalizacji Szczecin