Forum o Grach

Opis forum


#1 2009-12-06 18:36:07

grand3

Nowy Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Delta Force" Helikopter w ogniu: Team Sabre

Delta Force: Helikopter w ogniu: Team Sabre.

Kolejna część serii Delta Force. Tym razem przenosimy się do słonecznej Somalii. Jesteśmy członkiem sił pecjalnych amerykańskiej armii, mamy obowiązki utrzymać spokój w Mogadiszu i przeżyć.

Czas grać!

Firma NovaLogic zrobiła grę, godną uwagi lecz nie doskonałą.
Pierwsza misja, słucham rozkazów dochodzących z radia, mamy ochraniać transport żywności do wioski.
Zaczyna się spokojnie, możemy popatrzeć na teren. Jednak po minięcu górki pojawiają się wrogowie.
Są z lewej, z prawej, z przodu i z tyłu. Obsługuje działko, a jakiś żołnierz prowadzi samochodem.
Oszalałem, strzelam do każdego ruszającego się wroga, na wprost samochód z terrorystą z działkiem. Strzelam w samochód, wybucha. Dojeżdżamy do miejsca spotkania.
Chwila spokoju, aż z oddali zjawiają się terroryści. Strzelam w nich, nie mogę trafić, naglę pojawiają się koło nas. Nadjeżdża samochód, strzela do nas jakiś arab. Po wystrzeleniu wszystkich dostajemy rozkaz ataku na miejsce zgrupowania łotrów. Podchodzimy, koledzy strzelają, ja obsługuję snajperską broń, strzelam z daleka. Po wystrzeleniu ich nadlatuje helikopter. Wsiadam i zajmuje działko. Z góry mam ochraniać nasze wozy, oraz samochody ONZ. Strzelam do nich, próbuje strzelać w pojedynczych ludzi. Helikopter jednak trzęsie, i nie jest to takie łatwe.
Wreszcie dolatujemy do miasta. Wokół wozów pojawiają się arabowie.
Powyżej opisałem pierwszą misję, Ci któży ją czytali mogą pomyśleć, że wszystko jest super, jednak nie do końca.
Kiedy mamy misję, i jesteśmy pod miastem, czekają na nas ludzie, któży na dzień dobry chcą nas rozstrzelać oraz niemili cywile.
Arsenał może uszczęśliwić, mamy karabiny, pistolety, granaty, miny, ładunki wybuchowe czy też moje ulubione - bronie snajperskie oraz wiele innych. Oprócz broni mamy też inne cacka. Noktowizor, który pozwala na widzenie w nocy ludzi, mapa, działka, samochody, helikoptery itp.
Do dyspozycji mamy też możliwość rozkazów. Możesz rozkazać, żeby się rozeszli, żeby szli za Tobą, żeby żucili granat (jest kilka rodzajów), żeby zajęli pomieszczenie itp.
Dźwięk należy mocno pochwalić, kiedy strzelają należy przyciszyć głośność. Głosy postaci są wyraźne (pod warunkiem że wtedy ktoś nie strzela, bo można nie usłyszeć).
Z grafiką jest trochę gorzej, na full teksturach jest dobrze, jednak nadal czuć, że to nie realny świat. Nieraz zdarzyło się, że jak ktoś zginie to trochę się "topi" w ziemi.

Terroryzm gry

Niestety, gra ma też wiele błędów. Najważniejszym jest to, że ta gra mimo wielu wrogów jest łatwa. Kiedy nadjeżdża samochód z działkiem to starczy strzelić w gościa obsługującego działko a samochód wybuchnie. Żeby zabić terrorystę nie trzeba się trudzić strzelając w głowę czy korpus. Wystarczy strzelić w rękę czy nogę. Czasami nasze chłopaki po prostu wbiegają pod kulę wroga. Czy jak terrorysta, stoi w oknie i zastrzeli go ktoś z naszych, to nie spadnie, tylko nogami będzie się opierać o parapet.
Poza tym tekstury się zacinają, i gra jest dość prosta nawet na najwyższym poziomie.

Dobra wojna

Ogólnie DF: helikopter w ogniu: Team Sabre jest grą dobrą. Gdyby nie te błędy dałbym tej grze śmiało 8, ale zmuszony jestem dać 7.


Wydawca: NovaLogic
Polski wydawca: CD Projekt
Gatunek: Akcja, FPS, militarna
Tryby gry: Single i Multilayer
Platformy: PC
Systemy operacyjne: Windows ME, Windows 2000, Windows XP,
Minimalne wymagania sprzętowe:
Procesor: 733 MHz
Pamięć operacyjna: 256 MB
Karta graficzna: 32 MB
HDD: 750 MB

                       

                                     +Dźwięki
                                     +Misje
                                     +Multiplayer
                                     +Cena
                                     +Nienajgorsza
                                      grafika
                                   
                                     -Nienajgorsza
                                      grafika...
                                     -Krótka
                                     -Dość prosta
                                                                                                                                                        7

Offline

 

#2 2011-07-11 08:23:25

Overlord

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 12
Punktów :   

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgry.pun.pl czyszczenie kanalizacji Szczecin